Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy

  • 50 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna
  • 3 hosté
  • 2 postele

Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy je příjemný apartmán umístěný ve městě Janov v 25 minutách chůze od Muzeum orientálního umění Chiossone. Skládá se z 1 ložnic, 1 koupelen a kuchyňky.

Z některých pokojů je výhled na město.

V prostoru kuchyně můžete využít mrazničky a trouby.

Apartmán má vhodné umístění, 3 km od centra města Janov. Apartmán je 5 minut jízdy autem do Muzeum Královský palác, a letiště Cristoforo Colombo je 15 minut jízdy autem. Nacházejí se zde New Port a Le Mura, kde se podávají pokrmy italské kuchyně, které najdete 11 minut chůze od ubytování. Apartmán je 5 minut chůze od stanice metra Dinegro a 150 metrů od stanice autobusů Cantore 6 / Matitone.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy
Portside Genova By Wonderful Italy
Cena pouze pro mobilní zařízení

Portside Genova By Wonderful Italy

8.5
Vynikající 9 recenzí
3 m od ubytování
USD 188 USD 169
za noc
Ferry Port 1 Min, Central 1Br, Ac, Wifi, By Tilo
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ferry Port 1 Min, Central 1Br, Ac, Wifi, By Tilo

8.9
Vynikající 19 recenzí
4 m od ubytování
USD 137 USD 123
za noc
Genova Industrial Rooms
Cena pouze pro mobilní zařízení

Genova Industrial Rooms

77 m od ubytování
USD 194 USD 175
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Cristoforo Colombo
    6 km

    Vlaková nádraží

    Genova Piazza Principe
    1,1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence010025-LT-2507,IT010025B4WDZUDS8W
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti tento příjemný apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž tento příjemný apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy apartmán patří mimo jiné Città dei Bambini, Dóžecí palác, Stadion Luigi Ferraris.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy apartmán je 434 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy akceptuje?
      Apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • American Express
      • Discover
      • Diners Club
      • CartaSi
      • JCB
      • Maestro
    • Můžeme zaparkovat auto poblíž tento příjemný apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy?
      K tento příjemný apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy patří parkoviště pro hosty.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto příjemné ubytování?
      Mezi restaurace v blízkosti toto příjemné ubytování patří restaurace Osteria Marinara A' Lanterna di Don Gallo a New Port, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.
    • Je v tento příjemný apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy apartmán připojení k internetu?
      Ano, tento příjemný apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy apartmán nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy?
      Apartmán Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy má celkovou výměru 50 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Cristoforo Colombo
    6 km

    Vlaková nádraží

    Genova Piazza Principe
    1,1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Casa Vermiglio Al Porto Di Genova By Wonderful Italy

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít